Wanna be Affs Grafika Povídky RPC Koš FanKlub Co vám chceme povědět Obrázky


1. díl

22. srpna 2013 v 11:32 | Peu |  Nic není jak se zdá
Tak ze začátku bych se představil. Jmenuju se Rin Kazumi a mám světle modré vlasy. Naše rodina má od jakživa dvojbarevné oči tedy červené a modré. Popravdě jsem tajně zamilovaný do své starší sestry Peu. Je užasná …hodná a milá …
Jako vždy jsem seděl ráno v kuchyni a popíjel čaj, pak se ozvalo z poza rohu ''Dobrý ráno'' s tímto pozdravem vejde Peu do kuchyně a jde si ihned nalít kávu. Rin jí s nadšením odpoví a usměje se na ní. Peu se jen na něj podívá a řekne '' Dneska přijde Keiji.'' Rin se jenom zadívá do země a ne moc nadšeně prohlásí: ''hmm..to zas budu muset vyklidit barák'' a podívá se ji do očí. Ona se na něj láskyplně dívá a vydá ze sebe '' ne, dneska ne, dneska jdu k němu, takže tu mužeš bejt a mužeš si sem vzít kámoše''. Rin se jen na ni naštvaně podívá, ale aby to nezpozorovala.
Teď vám představím toho pana ''užasného'', Keijiho. Jemu 21, je vysoký a celkem pohledný,no neni ani to (nevím co na něm ta nee-chan vidí) . Nemá rád když se mu někdo plete do věcí a komandujeho. Neustále spolu spěj, ale vždycky abych o tom já jakože nevěděl, takže vždy když nejsom doma...nesnáším toho chlapa ...protože mi bije mojí Peu-neechan.
Jen se na něj Peu podívá..''Copak je?..'' Než se Peu dočká odpověďi, někdo zazvoní a Peu řekne: '' Skočíš tam prosim? Já se pujdu oblíct'', než Rin stačí odpovedět Peu zmizela na schodech, směrek ke svemu pokoji. Rin neochotně vztane a vydá se ke dveřím a zeptá se ''Kdo je?''. Za dveřmi se ozve mužský hlas ''Můžeš hádat prcku.'' Rin otevře a hnusně se na něj podívá a řekne, ''kdo je u tebe prcek?!'' a jen ze zdvořilosti ho pozdraví alá ''Nazdar''. Keiji se na něj podiva'' ty seš prcek''...a sehne se k němu a diva se mu do očí '' kde máš sestru?''. Rin si jen pomyslí (jak já ho nesnáším..nejradši bych mu řekl že tu není, ale to by mě pak Peu-neechan zabila, ale nakonec odpoví a diva se do země ''Je nahoře, oblíká se''.
Keiji se jen usměje ''diky prcku a da mu ruku na hlavu a jde nahoru za Peu a zaklepe. ''Dále'', ozve se z pokoje a Keiji vejde a uvidí Peu jak stojí u skříně a převlíká se k němu zady, má na sobě jen volné triko a tanga a Keiji povídá ''ahoj kočko,'' a rozejde se k ní a ze zadu ji obejme kolem pasu a polibí ji, ''Nechceš zustat tady?'', zeptá se. Peu se jen na něj podiva, ' Ne, deska ne Rin zůstává doma.'' Keiji se na ni jenom zamračí ''Ok, tak honem.'' a jde si sednout na postel a pozoruje jí...Po chvilce se Peu doupraví a jdou spolu dolů ''Rine? kde seš?''. Rin jen vykoukne z koupelny v ručníku omotaném kolem zadečku .. A vesele řekne ''tady jsem'', a pak si všimne Keijiho a zvážní ''hm.. on je tady taky?'' Peu se na něj podiva '' jo, už jdeme pryč, peníze víš kde jsou, skoč si do krámu, a nebo objednej pizzu, přijdu až večer, pa'' a polibí ho na čelo a jdou pryč.

~Pokračovaní příště~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Znáš Final Fantasy?

Ano! (n.n)
Ne! :O

Komentáře

1 katsumi-kaguya katsumi-kaguya | 22. srpna 2013 v 21:32 | Reagovat

WOW sugoiiii :3 zlato další díl :*

2 Peu Peu | 22. srpna 2013 v 22:14 | Reagovat

[1]: Bude neboj lásko :P 28.8 vyjde! :3 a děkuji! :33**

3 Natsumi Natsumi | 29. srpna 2013 v 18:49 | Reagovat

Myslím, že je to pěkné :) Hned jdu číst další díl. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama