Wanna be Affs Grafika Povídky RPC Koš FanKlub Co vám chceme povědět Obrázky


Srpen 2013

2.Díl

28. srpna 2013 v 0:01 | Peu |  Nic není jak se zdá
Peu přišla domů, ihned se jde zavřít do svého pokoje a spadne na postel a potichu vzlyká. Rin si všiml Peu jak proběhla, přejde k jejím dveřím a jemně zaklepe, ''Nee-chan, jsi v pořádku?''. Z pokoje se ozve Peu ukňouraným hlasem: ''Ano, jsem. Nedělej si starosti.'' Rin pomalu otevírá, přejde k posteli a obejme jí,'' Kdybys byla v pořádku poznám to, na to tě znám až moc dobře.'' Peu se mu jen podívá do očí, z jejích oči se ji řinou vodopády slz a spadne Rinovi hlavou do klín a a začne brečet. Se smutným výrazem ji ještě víc obejme,''Co se stalo?'' '' Nechci o tom mluvit,'' řekne Peu mezi vzlyky a přichulí se ke svému mladšímu bráškovi. Riníček ji pohladí po vlasech, odvrátí pohled do strany a pronese: ''Ja toho kreténa jdu zabít.'' Peu ho ihned chytne a svalí na postel. '' Ne, nech ho bejt ještě ti něco udělá a to bych už nepřežila!, '' řekla a při tom se ji hrnou ještě víc slzy do očí. ''Já tě ale nechci vidět takhle zničenou!!'' vykřikne na ní a steče mu slza po tváři. Peu se na něj podívá a utře mu tu slzu, při tom se láskyplně usmívá, '' ja budu do rána v pohodě už jsem si zvykla, jen ať neudělá nic tobě. Slib mi že za nim nepůjdeš, prosím....'' Rin jen uhne pohledem a zakřičí: ''Já to ale nechci nechat být!''.Peu mu chytne obličej do rukou a podíva se na něj smutně a upřímně zároveň ¨,''Prosím, zatím to nech bejt. Ja to zvládnu, nemůžu tě do tohodle zatahovat.'' On jen mlčí a obejme jí, ona se usměje a políbí ho do vlasů. ''Pojď spát, už je pozdě.'' ''Půjdu ještě do sprchy, dobrou.'' a odejde z pokoje. Peu se zachumlá do peřiny a nemůže usnout, tak vstane a jde k Rinovi do pokoje a lehne si k němu. Riníček vyjde ze sprchy, jen co si všimne Peu tak se usměje a jde si k ní lehnout a obejme jí. Ráno se Peu vzbudí dřív jak Rin a jde udělat snídani a donese mu jí do postele a políbí ho na čelo. Rin se vzbudí a nahodí jemný a roztomilý úsměv. ''Ohayo Nee-chan.'' Ona se jen usmála, už vypadala mnohem líp než předešlou noc, řekla: '' Až se najíš přijď dolů,'' a odešla. Riníček ihned do sebe nahází snídani a běží dolů za svou sestřičkou starší. ''Tak jsem tu''. Peu ukáže jen na hezky zabalený balík na stole. ''Všechno nejlepší Nii-san.'' ''Já mam narozeniny?'' Rin jen vykulí oči na Peu. ''Ne, svátek.'' a usměje se na něj hezky a sedne si na kuchyňskou linku a pozoruje svého bratra. V balíku se nachází triko a fotka, na které je Peu s Rinem. Rin ho ihned rozbalí a skočí Peu kolem pasu. ''Nee-chan to je parádní! Děkuji.'' Jen se usměje na něj, '' Mam pro tebe ještě jeden dárek.'' Nakloní se k němu a chytne ho za bradu a opatrně a jemně ho políbí na rty. Celej rudej Riníček jen se na ní podívá a zakoktá potichu :'' N...Nee-chan?'' ''Copak nelibí se ti dárek?'' A usměje se a jde si sednout, jakoby se nic nestalo. Riníček pořád celý rudý jde za Peu, nakloní se nad ní a vášnivě jí políbí, Peu jen vykulí oči a pak se poddá té slasti jeho polibků a jen mu je oplácí.


1. díl

22. srpna 2013 v 11:32 | Peu |  Nic není jak se zdá
Tak ze začátku bych se představil. Jmenuju se Rin Kazumi a mám světle modré vlasy. Naše rodina má od jakživa dvojbarevné oči tedy červené a modré. Popravdě jsem tajně zamilovaný do své starší sestry Peu. Je užasná …hodná a milá …
Jako vždy jsem seděl ráno v kuchyni a popíjel čaj, pak se ozvalo z poza rohu ''Dobrý ráno'' s tímto pozdravem vejde Peu do kuchyně a jde si ihned nalít kávu. Rin jí s nadšením odpoví a usměje se na ní. Peu se jen na něj podívá a řekne '' Dneska přijde Keiji.'' Rin se jenom zadívá do země a ne moc nadšeně prohlásí: ''hmm..to zas budu muset vyklidit barák'' a podívá se ji do očí. Ona se na něj láskyplně dívá a vydá ze sebe '' ne, dneska ne, dneska jdu k němu, takže tu mužeš bejt a mužeš si sem vzít kámoše''. Rin se jen na ni naštvaně podívá, ale aby to nezpozorovala.
Teď vám představím toho pana ''užasného'', Keijiho. Jemu 21, je vysoký a celkem pohledný,no neni ani to (nevím co na něm ta nee-chan vidí) . Nemá rád když se mu někdo plete do věcí a komandujeho. Neustále spolu spěj, ale vždycky abych o tom já jakože nevěděl, takže vždy když nejsom doma...nesnáším toho chlapa ...protože mi bije mojí Peu-neechan.
Jen se na něj Peu podívá..''Copak je?..'' Než se Peu dočká odpověďi, někdo zazvoní a Peu řekne: '' Skočíš tam prosim? Já se pujdu oblíct'', než Rin stačí odpovedět Peu zmizela na schodech, směrek ke svemu pokoji. Rin neochotně vztane a vydá se ke dveřím a zeptá se ''Kdo je?''. Za dveřmi se ozve mužský hlas ''Můžeš hádat prcku.'' Rin otevře a hnusně se na něj podívá a řekne, ''kdo je u tebe prcek?!'' a jen ze zdvořilosti ho pozdraví alá ''Nazdar''. Keiji se na něj podiva'' ty seš prcek''...a sehne se k němu a diva se mu do očí '' kde máš sestru?''. Rin si jen pomyslí (jak já ho nesnáším..nejradši bych mu řekl že tu není, ale to by mě pak Peu-neechan zabila, ale nakonec odpoví a diva se do země ''Je nahoře, oblíká se''.
Keiji se jen usměje ''diky prcku a da mu ruku na hlavu a jde nahoru za Peu a zaklepe. ''Dále'', ozve se z pokoje a Keiji vejde a uvidí Peu jak stojí u skříně a převlíká se k němu zady, má na sobě jen volné triko a tanga a Keiji povídá ''ahoj kočko,'' a rozejde se k ní a ze zadu ji obejme kolem pasu a polibí ji, ''Nechceš zustat tady?'', zeptá se. Peu se jen na něj podiva, ' Ne, deska ne Rin zůstává doma.'' Keiji se na ni jenom zamračí ''Ok, tak honem.'' a jde si sednout na postel a pozoruje jí...Po chvilce se Peu doupraví a jdou spolu dolů ''Rine? kde seš?''. Rin jen vykoukne z koupelny v ručníku omotaném kolem zadečku .. A vesele řekne ''tady jsem'', a pak si všimne Keijiho a zvážní ''hm.. on je tady taky?'' Peu se na něj podiva '' jo, už jdeme pryč, peníze víš kde jsou, skoč si do krámu, a nebo objednej pizzu, přijdu až večer, pa'' a polibí ho na čelo a jdou pryč.

~Pokračovaní příště~

Gify Noctise:3

22. srpna 2013 v 10:12 | NightMiky |  Obrázky

Tak tu máme historicky první Gify Noctise (Je to ten s těma černýma vlasama :3) Je to prostě sexouš :D

Povídky

22. srpna 2013 v 9:26 | Peu a NightMiky

Povídky od Peu:

Kapitolovky
Jednorázové
Objednané

Povídky od NightMiky

Kapitolovky
Jednorázové
Objednané


Povídky od vás
Objednej si povídku

Grafika

22. srpna 2013 v 9:23 | Peu a NightMiky

Layouty Blogu

Objednané Layouty

Volné Layouty

Ostatní Grafika

Pro vás

Wanna Be Affs

22. srpna 2013 v 9:20 | Peu a NightMiky

Ahooj!:) Chtěli by jste spřátelit blogy? :) Tak neváhejte a pište sem! :)
Stačí vyplnit pár otázek a je to :) Potom vám odepíšeme a hotovo. :)

1. Přezívka
2. Blog
3. Co na diplomek? :)

Vítejte mezi náma! :DD